Otelimiz

Hotel Zeytin Bahçesi

İznik sahilinin incisi…

İznik Göl kıyısında sahile sıfır eşsiz göl ve günbatımı manzarasına sahip cephesiyle İznik sahilinin incisi konumunda yer almaktadır.

100 kişilik, farklı konseptli 6 adet göl manzaralı-teraslı oda, 6 adet havuz erişimli oda, 8 adet üç kişilik oda, 1 adet aile odası, 6 adet göl manzaralı oda, 12 adet bahçe manzaralı olmak üzere 39 odamız mevcuttur.

Özel oda ve standart odaların yanında nikah töreni, toplantı, cep sineması gibi çok amaçlı kullana bilinecek konferans salonu, yüzme havuzu, restoran, teras, cafe bar hizmetlerinin yanında 2000 metrekarelik bahçesinde toplu yemekler, düğün, sünnet gibi yemekli cemiyetleri organize edebilecek hem iş ve hem tatil amaçlı seyahat eden misafirlerinin konaklamalarını unutulmaz kılmaktadır.

İznik Otelleri içinde tadına doyamayacağınız bir tatili Hotel Zeytin Bahçesi size sunuyor.

Size en yakın tatil, dinlenme ve motivasyon mekanı...

Şehrin, iş yaşamının stresinden uzakta, zeytin ağaçları arasında İznik Gölünün büyüleyici atmosferinde bir tatile ne dersiniz?

shadow

Neden İznik Hotel Zeytin Bahçesi?

1. Size en yakın tatil imkanı

Büyük şehirlerin stres yüklü atmosferi sizi hergün yıpratmakta motivasyonunuzu hızla düşürmektedir. Marmara Bölgesindeki büyük şehirlere 1 saat gibi çok yakın mesafede rahatlayabileceğiniz, muhteşem doğa ve göl manzarası eşliğinde dinlenebileceğiniz bir İznik Otelidir. Otelimiz İstanbul’a 1,5 saat, Eskişehir Bursa, Bilecik, Balıkesir gibi şehirlere çok kısa sürede ulaşabileceğiniz mesafededir.

2. Restaurant

200 kişilik mekan kapasitesi, göl manzarası ve damak zevkinize uygun lezzetler eşliğinde tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz Zeytin Bahçesi Restaurant 7 gün hizmetinizde.

İznik sahilinin incisi Zeytin Bahçesi Restaurant ’ta lezzetli yemekler ve eşsiz göl manzarası keyfi ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz. Zeytin Bahçesi Restaurant ’ın başarılı şeflerinin hazırladığı muhteşem lezzetler, konuklarımız tarafından büyük beğeni topluyor.

3. Yüzme Havuzu

Zamanın ötesinde bir kentte, zeytin bahçelerinin arasında huzurlu bir otel bahçesi. Zeytin ağaçlarının gölgesinde, İznik Gölü manzarasında güneşlenmenin ve dinlenmenin keyfini çıkaracak, dinginleşeceksiniz. Zeytin ağaçları arasında bulunan otelimizin yüzme havuzundan keyif alacaksınız.

4. Toplantı Salonu

Çağdaş otelcilik anlayışı ile günümüzün en modern ve teknolojik donanımlarının ve konforun bir arada sunulduğu toplantı salonumuzla hizmetinizdeyiz.

İznik’te hem iş hem gezi amaçlı seyahat eden konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanan 80 kişi kapasiteli toplantı salonumuz çok amaçlı kullanıma uygundur.
Kablolu ve Kablosuz internet bağlantısı, sunum ekipmanları, konsepte uygun olarak hazırlanabilen esnek yerleşim planları ile toplantı ve konferanslarınız için sunum başarısına destek olur.

İznik Otelleri

İznik tarihi dokusu, doğası ve size muhteşem bir gün batımı seyri sağlayan İznik Gölü ile İstanbul ve çevre illerden kısa süreli kaçma imkanı sağlayan bir tatil beldesi.

İznik Otelleri Konseptleri

İznik’in size sunduğu tarih, doğa, göl, dinlenme, stres atma vb. güzelliklerinin yanında İznikte pek çok konseptte otel bulunmaktadır. Bu sebeple İznik’e gelmeden önce iyi araştırma yapmalı İznik Otellerinin artı ve eksilerini değerlendirmelisiniz.

İznik Butik Otelleri

Hotel Zeytin Bahçesi Kalitesi, Restaurantı, Havuzu, Zeytinler içinde çimle kaplı bahçesi, temizliği ve personelin ilgi ve alakası ile İznik Otelleri arasında öne çıkmaktadır.

İznik Otelleri içinde tadına doyamayacağınız bir tatili Hotel Zeytin Bahçesi size sunuyor.

Bizi tercih eden konuklarımızdan örnekler;